Oferty cz. 2

2. Opiekun VIP – Avila

Ubezpieczenie życia to charakteryzuje się wysokimi sumami ubezpieczenia, gwarantuje zabezpieczenie w razie wypadku, choroby bądź niezdolności do pracy. Produkt ten umożliwia również gromadzenie kapitału. Minimalna suma ubezpieczenia wynosi 300 tys. zł.

3. Indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie – Allianz Życie

Jest to ubezpieczenie tradycyjne, gwarantujące zabezpieczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego. Istnieje również możliwość dokupienia umów dodatkowych rozszerzając tym samym ochronę w razie poważnego zachorowania bądź trwałego inwalidztwa. Produkt ten został stworzony z myślą o osobach posiadających zobowiązania finansowe lub chcących zapewnić sobie ochronę za niezbyt wygórowane pieniądze. Ubezpieczenie to obejmuje ochroną osoby nawet do 81. roku życia.

4. Ochrona+ – ING Życie

Jest o produkt, który został stworzony dla ludzi, którzy chcą zabezpieczyć swoich bliskich na wypadek swojej śmierci bądź niezdolności do pracy. Ubezpieczenie to wyróżnia najbardziej czytelne Ogólne Warunki Ubezpieczenia na rynku. Dokument ten często jest niezrozumiały dla zwykłego człowieka, a stanowi bardzo ważną część produktu, która powinna być zrozumiała dla niego.

5. Protection – MetLife

Ochrona ubezpieczeniowa 24 h na dobę na całym świecie. Ubezpieczenie to jest zabezpieczeniem na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, może również stanowić pokrycie kredytu.

W intrnecie możemy znaleźć wiele informacji, rankingów polecających ubezpieczenia na życie. Porównując oferty w różnego rodzaju zestawieniach należy zwrócić uwagę na to jakie kryteria wziął pod uwagę autor. Jest to istotne, gdyż nie każdy z nich może być dla nas wartościowy, ponieważ nie uwzględnia w żadnym stopniu naszej aktualnej sytuacji.