Wielu ludzi już odkryło korzyści płynące z wybierania ubezpieczenia na życie online. Niektórzy jednak wciąż nie są specjalnie przekonani z korzyści, jakie przynieść może kalkulator ubezpieczenia życiowego. Kto w tej sytuacji ma rację?

Naszym zdaniem – oczywiście korzystający z kalkulatorów. Tylko że z tych dobrych kalkulatorów – nie kalkulatortakich, które wysokość składki obliczają na podstawie wieku ubezpieczonego i wysokości sumy ubezpieczenia, bo takie kwiatki również się zdarzają. A jakie korzyści daje korzystanie z kalkulatora? Oto kilka z nich:

  • oszczędność czasu – dzięki kalkulatorowi do ręki dostajesz pięć ofert agentów ubezpieczeniowych, przekonanych o atrakcyjności swojej oferty. Pomyśl – ile czasu musiałbyś poświęcić,żeby samodzielnie znaleźć kilku agentów, spotkać się z nimi, z każdym omówić swoją sytuację? A i tak nie miałbyś żadnej gwarancji, że np. po wywiadzie medycznym któryś zwyczajnie odmówi podpisania z Tobą umowy albo wywinduje składkę tak dalece, że nie będzie ona opłacalna;

  • oszczędność pieniędzy – dzięki kalkulatorowi online masz pewność, że zyskasz najlepszą finansowo ofertę;

  • pewny agent ubezpieczeniowy – z systemem LEAD współpracują sprawdzeni agenci ubezpieczeniowi, o których doświadczenie i umiejętności nie musisz się martwić.

To tylko kilka zalet, jakie nosi ze sobą wybór ubezpieczenia na życie online. Jeśli chcesz znać więcej – powinieneś skorzystać z takiego samodzielnie.


Comments are closed